Girişimci Paketi

Değerli kullanıcımız, öncelikle aşağıdaki açıklamayı okuyup onaylamanızı rica ediyoruz, böylece ücretsiz entegrasyon fırsatından nasıl faydalanabileceğinizi öğrenmiş olacaksınız.

Alternate Text
Alternate Text

Ücretsiz Entegrasyon Hakkında

Girişimci paketini oluşturmamızdaki amaç, E-Ticarete yeni başlayanların ya da henüz entegrasyona para harcayacak kadar gelir elde etmemiş satıcıların bu süreçlerde destekçisi olmaktır.

Her kullanıcımızın, yani TamEntegre.com'a ilk kez kayıt olan her üyemizin 2 hafta boyunca sistemi deneme süresi vardır.

Öncelikle beklentimiz, sistemi tanımanızdır, 2 haftanın sonunda ihtiyaçlarınıza göre, ücretli ya da ücretsiz paketlere geçiş yapabilirsiniz.

Her kullanıcımıza, 2 haftalık deneme sürelerinin bittiğine dair bilgilendirme mesajları göndeririz.

Kullanıcılarımızın bazen yanıldığı nokta şu olabiliyor; Zaten ücretsiz kullanıyoruz, niye bize paketimizin bittiğinde dair SMS geliyor diyenler olabiliyor. Bunun sebebi, 2 haftalık deneme süresi ile alakalıdır, ücretsiz paketin başvurusunu 2 haftanın sonunda yapabilirsiniz,

Sonuç olarak, bu sayfaya girmiş olmanız ya da kayıt olurken ücretsiz paketi seçmiş olmanız bir şey değiştirmemektedir, bu sayfaya girmiş olsanız da, olmasanız da 2 haftanın sonunda karar verebilirsiniz ancak.

2 haftanın sonunda sistem sizi bir sayfaya yönlendirir, o sayfada size 2 haftalık kullanım sürenizin bittiğini ve dilerseniz ücretli pakete, dilerseniz de ücretsiz pakete geçiş yapabilmeniz için bilgilendirme yapar.

Ücretsiz paket başvurunuzu 2 haftanın sonunda yaparsınız, karşınıza bir form çıkar ve bizim onayımıza düşer, bu formu çoğunlukla onaylarız, formu doldururken detayları ayrıca görebilirsiniz.

Sistemi gerçek anlamda, ücretli olarak kullanmak isteyenler için bu açıklamalar geçerli değildir. Bu açıklamaları yapmamızın sebebi, ücretsiz paket kullanmak isteyenlerin, doğru bir şekilde süreci anlayabilmeleri içindir.

Eğer yukarıdaki açıklamaları kabul ediyorsanız, aşağıdaki linkten devam edebilirsiniz;
Devam Et